KONST / Litografier / Färglitografier 14234074
nr 1423 4074
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 4 st, Signerad, numrerad 64(360. Färglitografi. Bladets mått: 30x20, yttermått inklusive ram: 46x36 cm
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:24:47
27/9 21:54:06
100 kr
27/9 23:13:18
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne